Bane Startliste, Trimtex MTB-O cup 20. april 20
1 H21-H202 D21-H403 D20-D40-H504 D50-H16-H605 D16-D60-H70

1 H21-H20, 5475m., 21p.

18:15 Michael Hoffmann               312769 Hærens Officersskoles IF       H21
18:15 Andreas Proschowsky            136442 Allerød OK                     H21
18:15 Rasmus Søgaard                 124667 Horsens OK                     H21
18:15 Holger Refslund                86772  Herning Orienteringsklub       H20
18:15 Rasmus Sørensen                485203 OK Melfar                      H20
18:15 Thomas Knudsen                 485215 OK Melfar                      H20
18:15 Casper Wilken                  86809  Søllerød OK                    H21
18:15 Peter Knudsen                  166907 OK Melfar                      H21
18:15 Anders Bachhausen              86779  FIF Hillerød Orientering       H21
18:15 Jan Møller                     411920 Jægerkorpsets Idrætsforening ( H21
18:15 Johan MacLassen                147128 OK Pan Århus                   H21
18:15 Johan Holkmann Jacobsen        86782  OK Øst Birkerød                H21
18:15 Andreas Bergmann               147006 Allerød OK                     H21

2 D21-H40, 5150m., 19p.

18:15 Nina Hoffmann                  413043 Hærens Officersskoles IF       D21
18:15 Henriette Klostergaard Rokkjær 410494 OK Pan Århus                   D21
18:15 Malene Telyakevych             86792  Farum OK                       D21
18:15 Anna Telyakevych               174913 Farum OK                       D21
18:15 Per Eg Pedersen                174795 Kolding OK                     H40
18:15 Jes Aage Henning               85813  Kolding OK                     H40
18:15 Pernille Brunstedt Jacobsen    174914 OK Øst Birkerød                D21
18:15 Anke Dannowski                 86771  OK Øst Birkerød                D21

3 D20-D40-H50, 4825m., 18p.

18:15 Peer Leisner                   90748  Odense Politis Idrætsforening  H50
18:15 Knud Jespersen                 312735 OK Snab                        H50
18:15 Jens Peter Gundorf             174912 OK Øst Birkerød                H50
18:15 Ingvar Braaten                 91370  Modum OL                       H50
18:15 Laus Seir Hansen               155386 Helsingør SOK                  H50
18:15 Søren Peter Larsen             174910 FIF Hillerød Orientering       H50
18:15 Gunner Sie                     86773  OK Øst Birkerød                H50
18:15 Claus Carlsen                  174911 OK Øst Birkerød                H50
18:15 Søren Tarp                     86775  OK Pan Århus                   H50
18:15 Erik Krogh                     88940  Kolding OK                     H50
18:15 Henrik Sperling                85784  Kolding OK                     H50
18:15 Marianne Lynge Krogh           412656 Kolding OK                     D40
18:15 Anne-Mette Mortensen           86774  Odense OK                      D40
18:15 Lone Fyhn Olesen               407576 Odense Politis Idrætsforening  D40
18:15 Caroline Ryge Carlsen          155390 OK Øst Birkerød                D20
18:15 Cæcilie Christoffersen         139911 OK Snab                        D20

4 D50-H16-H60, 4075m., 15p.

18:15 Jørgen Nielsen                 410235 OK S.G.                        H60
18:15 Carl Malling                   483044 Randers OK                     H60
18:15 Tage V. Andersen               413315 OK Øst Birkerød                H60
18:15 Jes Steen                      411403 OK Øst Birkerød                H60
18:15 Jan Hausner                    141589 OK S.G.                        H60
18:15 Anette Leisner                 151280 Odense Politis Idrætsforening  D50
18:15 Ole Vexø                       411999 Tisvilde Hegn OK               H60
18:15 Jørgen Olesen                  407577 Odense Politis Idrætsforening  H60
18:15 Tove Sonne Andersen            174744 OK Øst Birkerød                D50
18:15 Rasmus Nygaard Rasmussen       412679 OK Snab                        H16
18:15 Mette Seir Hansen              155387 Helsingør SOK                  D50
18:15 Otto Kristensen                155388 Køge OK                        H60
18:15 Knud Erik Thomsen              411393 Svendborg OK                   H60
18:15 Kurt Petersen                  90743  Odense Politis Idrætsforening  H60

5 D16-D60-H70, 3700m., 13p.

18:15 Herluf Jensen                  407728 Svendborg OK                   H70
18:15 Birgit Hausner                 155202 OK S.G.                        D60
18:15 Ansa MacLassen                 95918  AKIF                           D60
mDivision, Version 1.15b, Licens: OK FROS