Divisionsmatch /B-løb Trelde Næs 2013 01-09-2013 Trelde Næs / Trelde Skov OK Fros OK Melfar

Startliste

Bane 1 Bane 2 Bane 3 Bane 4 Bane 5A Bane 5B Bane 6 Bane 7 Bane 8 Bane 9 Bane 10

Bane 1 8,73 km

deltagere: 32

    10:00 H1        185104   Mads Mikkelsen                      Horsens OK                          
    10:02 H35-       85795   Lars Eeg Højholt                    Kolding OK                          
    10:04 H-20       67956   Holger V Petersen                   OK GORM                             
    10:06 H35-      155299   Martin Busch                        OK Snab                             
    10:08 H21-      179136   Mathias H. Ringive                  OK GORM                             
    10:10 H1        185009   Henrik Steen Andersen               Odense OK                           
    10:12 H-20      412538   Morten Schou                        OK Snab                             
    10:14 H-20      129932   Nicklas Finderup Jessen             OK H.T.F.                           
    10:16 H-20      148159   Kristian Blok                       OK Snab                             
    10:18 H21-      136667   Peter Damgaard Frandsen             Kolding OK                          
    10:20 H21-       85196   Daniel H. Jensen                    OK H.T.F.                           
    10:22 H1             0   Vacant1                                                                 
    10:24 H1         86606 L Kent Kragh                          Horsens OK                          
    10:26 H-20      158391   Viktor Gammeljord                   OK Snab                             
    10:28 H-20      149389   Joakim Damgaard                     OK GORM                             
    10:30 H1        155192   Daniel Purup-Nielsen                Svendborg OK                        
    10:32 H1        139209   Tobias Svarer                       OK Esbjerg                          
    10:34 H21-      413316   Christen K. Laursen                 Kolding OK                          
    10:36 H21-      410506   Flemming Jørgensen                  OK Snab                             
    10:38 H35-       90629   Anders Dalgaard                     Kolding OK                          
    10:40 H21-       69680   Lars B. Nielsen                     OK H.T.F.                           
    10:42 H-20       86745   Magnus Dewett                       OK Snab                             
    10:44 H21-      183288   Michael Buch Lorenzen               OK GORM                             
    10:46 H1        485215   Thomas Knudsen                      OK Melfar                           
    10:48 H35-       86627 L Lasse Skare Therkildsen             OK H.T.F.                           
    10:50 H21-      136007   Morten Larsen                       OK GORM                             
    10:52 H1             0   Vacant2                                                                 
    10:54 H1             0   Vacant3                                                                 
    10:56 H1             0   Vacant4                                                                 
    10:58 H1             0   Vacant5                                                                 
    11:00 H1             0   Vacant6                                                                 
    11:02 H1             0   Vacant7                                                                 

Bane 2 6,78 km

deltagere: 45

    10:01 D35-      155298   Ditte Busch                         OK Snab                             
    10:03 H40-      131191   Henrik Uhlemann                     Kolding OK                          
    10:05 H45-      155372   Lars Tykær Jensen                   OK H.T.F.                           
    10:07 H45-      193554   Per Eg Pedersen                     Kolding OK                          
    10:09 H45-      412657   Torben Rasmussen                    OK GORM                             
    10:11 H40-      136674   Kenneth F. Zimmer                   Kolding OK                          
    10:13 H45-      127540   Jens Peder Jensen                   OK H.T.F.                           
    10:15 D35-      174998   Hanne Staugaard                     Kolding OK                          
    10:17 H40-      184282   Michael Thygesen                    OK Snab                             
    10:19 D-20      174639   Josefine Lind                       OK GORM                             
    10:21 D-20       86615 L Nete Panduro                        OK Snab                             
    10:23 D21-      155434   Aija Skrastina                      Kolding OK                          
    10:25 D21-      131183   Ulrika Örnhagen Jørgensen           OK Snab                             
    10:27 D35-       85792   Susanne Højholt                     Kolding OK                          
    10:29 H40-      183287   Torben Lehn                         OK GORM                             
    10:31 H45-      155190   Kaj Isaksen                         OK Snab                             
    10:33 H40-      179105   Jens Kristian Laursen               OK GORM                             
    10:35 H40-      175448   Jens Liengård                       OK Snab                             
    10:37 D1             0   Vacant1                                                                 
    10:39 H45-       86750   Torben Kristensen                   OK Snab                             
    10:41 H40-      179110   Henrik Holm                         OK GORM                             
    10:43 H2        109179   Bjarne Johannsen                    OK SYD                              
    10:45 D-20      174642   Nina G. Najbjerg                    OK GORM                             
    10:47 H2        485216   Thomas Gabs                         OK Melfar                           
    10:49 H45-       85813   Jes Aage Henning                    Kolding OK                          
    10:51 H2             0   Vacant2                                                                 
    10:53 H45-      186700   Jesper Fenger-Grøn                  OK Snab                             
    10:55 H2        155394   Ulrik Revsbech                      OK Esbjerg                          
    10:57 H45-       87671   Gunnar P. Friis                     OK H.T.F.                           
    10:59 H45-       86758   Niels Nygaard Jensen                OK Snab                             
    11:01 H2        186532   Michael Termansen                   OK SYD                              
    11:03 H2        184741   Esben Blicher                       OK Melfar                           
    11:05 H45-       85780   Thomas Uhlemann                     Kolding OK                          
    11:07 H45-      114316   Peter Gammeljord                    OK Snab                             
    11:09 H40-      412778   Kristian M. Øllgaard                OK GORM                             
    11:11 H2         86605 L Jens Knud Maarup                    Farum OK                            
    11:13 D21-       86624 L Sofie Føns                          OK GORM                             
    11:15 H40-      174607   Lars Klogborg                       OK H.T.F.                           
    11:17 H2             0   Vacant1                                                                 
    11:19 H2        167948   Terkel Gydesen                      OK Melfar                           
    11:21 H40-       98576   Mads Pedersen                       OK H.T.F.                           
    11:23 H2             0   Vacant4                                                                 
    11:25 H2             0   Vacant5                                                                 
    11:27 H2             0   Vacant6                                                                 
    11:29 H2             0   Vacant7                                                                 

Bane 3 5,93 km

deltagere: 52

    09:59 D2        136318   Ethna Cavanagh                      Faaborg OK                          
    10:01 H50-      179112   Steen Holmegaard                    OK GORM                             
    10:03 H-16      412679   Rasmus Nygaard Rasmussen            OK Snab                             
    10:05 H55-      179113   Peter Føns Knudsen                  OK GORM                             
    10:07 D45-      185113   Rie Moos Villumsen                  OK Snab                             
    10:09 H3        131117   Erik Damgaard                       Faaborg OK                          
    10:11 H50-      183284   Søren Germann                       OK GORM                             
    10:13 H3        129705   Claes Ø. Larsen                     Odense OK                           
    10:15 H3         90628   Jørn H. Klausen                     OK SYD                              
    10:17 H55-      312735   Knud Jespersen                      OK Snab                             
    10:21 H3             0   Vacant2                                                                 
    10:23 H55-       86755   Peter Leineweber                    OK Snab                             
    10:27 H-16      174606   Peter Klogborg                      OK H.T.F.                           
    10:29 D2             0   Vacant1                                                                 
    10:31 H50-      193557   Martin Ringive                      OK GORM                             
    10:33 D2         86603 L Charlotte Wilsky                    Horsens OK                          
    10:35 H50-       86751   Karsten Blok                        OK Snab                             
    10:37 D40-      184686   Diana Finderup Jessen               OK H.T.F.                           
    10:39 D45-       86757   Lone Rasmussen                      OK Snab                             
    10:41 D45-      118074   Marianne Iversen                    Kolding OK                          
    10:43 D45-      150497   Irene Gammeljord                    OK Snab                             
    10:45 H3         85857   Kresten Madsen                      Odense OK                           
    10:47 H-16       85823   Frederik Eeg Højholt                Kolding OK                          
    10:49 H50-       88927   Søren Bertelsen                     OK H.T.F.                           
    10:51 H50-      186540   Jørgen Damgaard                     OK GORM                             
    10:53 H55-      174852   Henning Schou                       OK Snab                             
    10:55 H3        114721   Søren Klingenberg                   Faaborg OK                          
    10:57 D45-      179108   Marianne Damgaard                   OK GORM                             
    10:59 D45-       96055   Tanya Prokhorova                    OK H.T.F.                           
    11:01 H55-      409065   Steen Sig Andersen                  Kolding OK                          
    11:03 H3        173114   Bent Mikkelsen                      Faaborg OK                          
    11:05 H50-      488377   Søren Maarup                        Kolding OK                          
    11:07 D45-      135999   Anette Lund                         OK GORM                             
    11:09 D40-      408628   Anne Gunnersen                      Kolding OK                          
    11:11 H55-       86762   Lars T. Munch                       OK Snab                             
    11:13 D45-      186756   Marianne Lynge Krogh                Kolding OK                          
    11:15 H3        165188   Tonny Schwærter                     OK Esbjerg                          
    11:17 H3             0   Vacant1                                                                 
    11:19 H-16      136021   Niels Bang                          OK GORM                             
    11:21 H50-      169832   Peter H Juhl                        OK H.T.F.                           
    11:23 H50-       86744   Henrik Nygaard Jensen               OK Snab                             
    11:25 H55-      485228   Søren Dall                          OK H.T.F.                           
    11:27 D40-       85786   Camilla Dalgaard                    Kolding OK                          
    11:29 D40-      193929   Jette Klogborg                      OK H.T.F.                           
    11:31 H55-       88940   Erik Krogh                          Kolding OK                          
    11:33 H50-      154864   Arne Bertelsen                      OK H.T.F.                           
    11:35 H50-      171201   Uffe Villumsen                      OK Snab                             
    11:37 H3        485221   Carl Christian Gydesen              OK Melfar                           
    11:39 H-16      174722   Rasmus Slot Fenger-Grøn             OK Snab                             
    11:41 D45-      183282   Merete Larsen                       OK GORM                             
    11:43 H50-      114821   Bendt Bossen                        OK H.T.F.                           
    11:45 H3             0   Vacant4                                                                 

Bane 4 4,83 km

deltagere: 58

    10:00 H65-       85810   Leif Møller                         Kolding OK                          
    10:02 H4        173355   Ove Splittorff                      Svendborg OK                        
    10:04 D55-      179103   Bente Jensen                        OK GORM                             
    10:06 H65-      186695   Jørn F. Andersen                    OK H.T.F.                           
    10:08 H60-      179102   Ib Jensen                           OK GORM                             
    10:10 H60-      410523   Flemming D. Andersen                OK H.T.F.                           
    10:12 H65-      155197   Per K. Simonsen                     OK Snab                             
    10:14 H60-       85820   Flemming Roel Jensen                Kolding OK                          
    10:16 H60-      174604   Poul Erik Buch                      OK GORM                             
    10:18 H65-      409456   Frode Mikkelsen                     OK Snab                             
    10:20 D3        144337   Sarah Nissen Pedersen               Faaborg OK                          
    10:22 H60-       85777   Jack Skrydstrup                     Kolding OK                          
    10:24 D50-      127541   Jette Honoré                        OK H.T.F.                           
    10:26 D3             0   Vacant1                                                                 
    10:28 D55-       85818   Hanne Madsen                        Kolding OK                          
    10:30 H4         90743   Kurt Petersen                       Odense Politis Idrætsforening       
    10:32 H65-       87518   Marek Mir-Mackiewicz                Kolding OK                          
    10:34 H60-      179123   Peter Lorenzen                      OK GORM                             
    10:36 D-16      155444   Sissel Maria Eg Staugaard           Kolding OK                          
    10:38 H4         86723   Holger Mikkelsen                    Odense OK                           
    10:40 D50-       99074   Lise Nielsen                        OK H.T.F.                           
    10:42 D3         81505   Jane Hansen                         Odense OK                           
    10:44 H65-      174755   Per F. Henriksen                    OK H.T.F.                           
    10:46 D50-       86742   Kate Nielsen                        OK Snab                             
    10:48 H4        150499   Hans Aage Hvalsøe Hansen            Odense Politis Idrætsforening       
    10:50 D50-       86764   Lene Laier                          OK Snab                             
    10:52 H60-       85859   Palle Wind                          Kolding OK                          
    10:54 D55-      410502   Helle Schou                         OK Snab                             
    10:56 H60-      131205   Christian B. Hansen                 Kolding OK                          
    10:58 H60-      184884   Søren Kjær                          OK H.T.F.                           
    11:00 D-16      174752   Ann Cathrine Larsen                 OK GORM                             
    11:02 H4        186329   Mogens Nielsen                      OK West                             
    11:04 H4         90647   Gerhard Jensen                      Odense OK                           
    11:06 D3        174802   Lise Termansen                      OK SYD                              
    11:08 H4             0   Vacant2                                                                 
    11:10 H4        185167   Jens M. Ibsen                       Svendborg OK                        
    11:12 H60-      173092   Niels Erik Kofoed                   OK H.T.F.                           
    11:14 H65-       94375   Hans Christian Strib                OK GORM                             
    11:16 D55-       85814   Vivi Andreassen                     Kolding OK                          
    11:18 H4         86626 L Gunnar Gjermandsen                  Horsens OK                          
    11:20 D50-       85797   Ida Hansen                          Kolding OK                          
    11:22 H65-       86612 L Bjørn Carlsen                       OK Snab                             
    11:24 H4         94254   Mogens E. Thomsen                   OK SYD                              
    11:26 D50-      127539   Ingelise Baden                      OK H.T.F.                           
    11:28 D50-       85812   Tina Blach                          Kolding OK                          
    11:30 D3        149385   Hanne Ljungberg                     OK SYD                              
    11:32 D50-      127524   Guri Alm                            OK H.T.F.                           
    11:34 H65-      485415   Karl Kristian Terkelsen             OK GORM                             
    11:36 D3        485217   Johanne Gydesen                     OK Melfar                           
    11:38 H4             0   Vacant1                                                                 
    11:40 D55-       86766   Else Lousdal                        OK Snab                             
    11:42 H4        184765   Jørgen Stamp                        Odense OK                           
    11:44 D50-      179138   Bente H. Ringive                    OK GORM                             
    11:46 H4             0   Vacant3                                                                 
    11:48 H4             0   Vacant4                                                                 
    11:50 H4             0   Vacant5                                                                 
    11:52 H4             0   Vacant6                                                                 
    11:54 H4             0   Vacant7                                                                 

Bane 5A 3,70 km

deltagere: 27

    10:05 H70-      401379   Jørn Thomsen                        Kolding OK                          
    10:09 H70-      407163   Erland Skøt                         OK H.T.F.                           
    10:13 H5        173013   Palle Møller Nielsen                Odense OK                           
    10:17 H70-      409066   Niels Mortensen                     OK GORM                             
    10:21 H5        186696   Robin Watkin                        OK SYD                              
    10:25 H70-      485234   Kaj Ove Rasmussen                   OK H.T.F.                           
    10:29 H70-      169697   Niels J. Møller Hansen              Kolding OK                          
    10:33 H70-       86630 L Gunner Stidsen                      OK Snab                             
    10:37 H5        410484   H. V. Jensen                        Odense OK                           
    10:41 H70-      485229   Jørgen Thingvad                     OK H.T.F.                           
    10:45 H70-       86622 L Svend T. Andersen                   OK Snab                             
    10:49 H70-      485272   Bent Nielsen                        OK GORM                             
    10:53 H70-      129933   Keld B. Nielsen                     OK H.T.F.                           
    10:57 H70-      118071   Bent Jacobsen                       Kolding OK                          
    11:01 H5             0   Vacant2                                                                 
    11:05 H70-       63339   Hans Nielsen                        OK H.T.F.                           
    11:09 H5        407728   Herluf Jensen                       Svendborg OK                        
    11:13 H5             0   Vacant1                                                                 
    11:17 H70-       86611 L Erik Thomsen                        OK Snab                             
    11:21 H70-      136668   Henning Frandsen                    Kolding OK                          
    11:25 H70-      123057   Poul Pedersen                       OK GORM                             
    11:29 H5        485181   Erik Anders Jensen                  Silkeborg OK                        
    11:31 H5             0   Vacant3                                                                 
    11:33 H5             0   Vacant4                                                                 
    11:35 H5             0   Vacant5                                                                 
    11:37 H5             0   Vacant6                                                                 
    11:39 H5             0   Vacant7                                                                 

Bane 5B 3,40 km

deltagere: 12

    10:08 D4        173399   Randi Splittorff                    Svendborg OK                        
    10:16 D4         76483   Inge Thorsen                        Odense OK                           
    10:24 D4             0   Vacant1                                                                 
    10:32 D60-       68710   Inger Marie Haahr                   OK H.T.F.                           
    10:40 D4        485182   Jytte Larsen                        Silkeborg OK                        
    10:48 D60-      179128   Inger Jensen                        OK GORM                             
    10:56 D65-      480614   Grethe Larsen                       OK Snab                             
    11:04 D4        116344   Else Hass                           OK Pan Århus                        
    11:12 D65-       80899   Aase Eg Pedersen                    Kolding OK                          
    11:20 D65-      174753   Asta Terkelsen                      OK GORM                             
    11:22 D4             0   Vacant2                                                                 
    11:24 D4             0   Vacant3                                                                 

Bane 6 5,43 km

deltagere: 42

    10:01 H-14      149390   Lasse Strøm Nikolajsen              OK GORM                             
    10:03 H6        485710   Morten Rindom Knudsen               OK Melfar                           
    10:05 H7             0   Vacant1                                                                 
    10:07 H7        192194   Ole Axelsen                         Svendborg OK                        
    10:09 H35-B      96056   Jørgen Rasmussen                    OK H.T.F.                           
    10:11 H21-B      86631 L Finn Lehrmann                       OK Snab                             
    10:13 H35-B     192356   Jacob Barfoed                       Kolding OK                          
    10:15 H35-B      86632 L Johnny Skovsgaard                   OK Snab                             
    10:17 H35-B     485231   Vagn Hansen                         OK H.T.F.                           
    10:19 H21-B      86629 L Eik Panduro                         OK Snab                             
    10:21 H6             0   Vacant1                                                                 
    10:23 H6        410232   Alexander Gilså Hansen              OK Melfar                           
    10:25 H35-B     183285   Stig Blicher                        OK GORM                             
    10:27 H6        485211   Magnus Skovhus Jespersen            OK Melfar                           
    10:29 H-20B      67954   Gustav V Petersen                   OK GORM                             
    10:31 H35-B     185117   Flemming Jessen                     OK H.T.F.                           
    10:33 H35-B      87689   Jan Henrik Thiemer                  Kolding OK                          
    10:35 H-16B     174798   Mads E Juhl                         OK H.T.F.                           
    10:37 H35-B     183276   Alf Holger Petersen                 OK GORM                             
    10:39 H21-B      85817   Anders Thygesen                     Kolding OK                          
    10:41 H-16B     136019   Tobias S. Bengtsen                  OK GORM                             
    10:43 H-14      155445   Søren Eg Staugaard                  Kolding OK                          
    10:45 H6        144246   Daniel Nissen Pedersen              Faaborg OK                          
    10:47 H-14       86749   Victor Kristensen                   OK Snab                             
    10:49 H35-B     192348   Jesper Jacobsen                     Kolding OK                          
    10:51 H6         86787   Jonathan Ramus                      OK FROS                             
    10:53 H35-B      86633 L Lau Lykkebak Larsen                 OK Snab                             
    10:55 H35-B     118075   H. C. Iversen                       Kolding OK                          
    10:57 H-14      183365   Morten Örnhagen Jørgensen           OK Snab                             
    10:59 H-14      155436   Kasper Lynge Krogh                  Kolding OK                          
    11:01 H-14      184285   Casper Thygesen                     OK Snab                             
    11:03 H-14      174605   Hans V. Petersen                    OK GORM                             
    11:05 H-14      171035   Mathias Finderup Jessen             OK H.T.F.                           
    11:07 H35-B     179117   Stig R. Knudsen                     OK GORM                             
    11:09 H-20B     170976   Jakob E Juhl                        OK H.T.F.                           
    11:11 H35-B     183275   Sven Erik Jakobsen                  OK GORM                             
    11:13 H-14       85788   Niels Roungkvist Uhlemann           Kolding OK                          
    11:15 H-14      136009   Mads Bang                           OK GORM                             
    11:17 H6        165332   Andreas Mikkelsen                   Faaborg OK                          
    11:19 H6             0   Vacant2                                                                 
    11:21 H6             0   Vacant3                                                                 
    11:23 H6             0   Vacant4                                                                 

Bane 7 3,65 km

deltagere: 42

    10:02 D21-C      86759   Doris Blok                          OK Snab                             
    10:04 H-12      136016   Jens Kr. V. Petersen                OK GORM                             
    10:06 D-12      184286   Katrine Thygesen                    OK Snab                             
    10:08 H-12      136011   Esben Ø. Pedersen                   OK GORM                             
    10:10 D21-C      69682   Solveig B. Nielsen                  OK H.T.F.                           
    10:12 D21-C     136026   Astrid Lund                         OK GORM                             
    10:14 H-12      192376   Jonathan Lind Barfoed               Kolding OK                          
    10:16 D-20C     151603   Mille Pedersen                      OK GORM                             
    10:18 D-12      154836   Eva Örnhagen Jørgensen              OK Snab                             
    10:20 D21-C     179111   Lisbet Holm                         OK GORM                             
    10:22 H-12       86628 L Emil Lehrmann                       OK Snab                             
    10:24 H21-C     179121   Jacob Bang                          OK GORM                             
    10:26 H-12      192802   Jeppe Caspersen                     OK Snab                             
    10:28 D-20C     136027   Bolette Lund                        OK GORM                             
    10:30 D8             0   Vacant1                                                                 
    10:32 D-12      155273   Maria Damgaard                      OK GORM                             
    10:34 D21-C     155439   Lotte Vinther Andersen              Kolding OK                          
    10:36 H8        183259   Malthe Johannsen                    OK SYD                              
    10:38 H-20C     136025   Mathias Kjær Pedersen               OK GORM                             
    10:40 D8        193491   Leila Damkjær Pedersen              Svendborg OK                        
    10:42 H-12      123085   Jens Dalgaard                       Kolding OK                          
    10:44 H-12       67946   Filip K. Holm                       OK GORM                             
    10:46 H8             0   Vacant1                                                                 
    10:48 D21-C      86616 L Bettina Lehrmann                    OK Snab                             
    10:50 H-12      155435   Gustav Vinther Østermark Jensen     Kolding OK                          
    10:52 D-12      412781   Rikke Rasmussen                     OK Snab                             
    10:54 H-12      127542   Louis H. Jensen                     OK H.T.F.                           
    10:56 H-12      128521   Felix Isaksen                       OK Snab                             
    10:58 D-12       88947   Marie Louise Henning                Kolding OK                          
    11:00 D21-C     171186   Jette Beyer                         OK H.T.F.                           
    11:02 D21-C      85807   Dorte Lind Barfoed                  Kolding OK                          
    11:04 D8        485207   Matilde Skousen                     OK Melfar                           
    11:06 H-12       85774   Mikkel Eeg Højholt                  Kolding OK                          
    11:08 H8        485451   Jonas Gabs Rasmussen                OK Melfar                           
    11:10 H-20C     136020   Jakob L. Vingtoft                   OK GORM                             
    11:12 H8         86792   Christian Ramus                     OK FROS                             
    11:14 D-12      136675   Ida Ravn Jacobsen                   Kolding OK                          
    11:16 H-14B     129930   Tobias Grønquist                    OK H.T.F.                           
    11:18 H8             0   Vacant3                                                                 
    11:20 H8             0   Vacant4                                                                 
    11:22 H8             0   Vacant5                                                                 
    11:24 H8             0   Vacant6                                                                 

Bane 8 2,98 km

deltagere: 9

    10:12 D70-      409076   Bodil Mortensen                     OK GORM                             
    10:20 D70-      411427   Gretha  Villadsen                   OK H.T.F.                           
    10:28 D70-       86602 L Anna Ziska Hansen                   Kolding OK                          
    10:36 D5             0   Vacant1                                                                 
    10:44 D5        186637   Edit Thomsen                        OK SYD                              
    10:52 D70-      123093   Ellen Staugaard                     Kolding OK                          
    10:54 D5             0   Vacant2                                                                 
    10:56 D5             0   Vacant3                                                                 
    10:58 D5             0   Vacant4                                                                 

Bane 9 4,23 km

deltagere: 32

    10:00 D35-B     183286   Helle Pedersen                      OK GORM                             
    10:03 D35-B      86614 L Line Bøckhaus                       OK Snab                             
    10:06 D35-B     179124   Lene Oustrup                        OK GORM                             
    10:09 D-14      192803   Julie Caspersen                     OK Snab                             
    10:12 D35-B     192110   Helle Strøm                         OK GORM                             
    10:15 D-14      155446   Trine Eg Staugaard                  Kolding OK                          
    10:18 D35-B     485235   Inge Grarup                         OK H.T.F.                           
    10:21 D35-B     412621   Lene Koch Foster                    Kolding OK                          
    10:24 D7        168955   Bente Pedersen                      OK Esbjerg                          
    10:27 D7        175354   Gry Damkjær Axelsen                 Odense OK                           
    10:30 D7        407178   Ellen Møller                        Faaborg OK                          
    10:33 D-14      183340   Sofie Slot Fenger-Grøn              OK Snab                             
    10:36 D35-B     183279   Dorthe M. Johansen                  OK GORM                             
    10:39 D6         86600 L Elise Purup-Nielsen                 Horsens OK                          
    10:42 D35-B     169831   Tove E Juhl                         OK H.T.F.                           
    10:45 D-14      155171   Amanda Isaksen                      OK Snab                             
    10:48 D-20B     136005   Mette H. Ringive                    OK GORM                             
    10:51 D35-B     118080   Lone Knudsen                        OK Snab                             
    10:54 D35-B     179107   Annett Lassen                       OK GORM                             
    10:57 D-14      155442   Cecilie Eeg Højholt                 Kolding OK                          
    11:00 D35-B      86623 L Inger Bønding                       OK GORM                             
    11:03 D21-B     155440   Line Nielsen                        Kolding OK                          
    11:06 D-14      123044   Nanna S. Knudsen                    OK GORM                             
    11:09 D35-B     155200   Hanne Hyldelund                     OK H.T.F.                           
    11:12 D-14      136673   Tine Dalgaard                       Kolding OK                          
    11:15 D6        485218   Hedvig Gydesen                      OK Melfar                           
    11:18 D35-B      85782   Marianne Vang Poulsen               Kolding OK                          
    11:21 D6         86599 L Julia Wilsky Jakobsen               Horsens OK                          
    11:24 D35-B     179114   Ulla Jensen                         OK GORM                             
    11:26 D6             0   Vacant1                                                                 
    11:28 D6             0   Vacant2                                                                 
    11:30 D6             0   Vacant3                                                                 

Bane 10 3,30 km

deltagere: 27

    09:00 DH9            0   Vacant1                                                                 
    09:00 DH9            0   Vacant2                                                                 
    09:00 DH9            0   Vacant3                                                                 
    09:00 DH9            0   Vacant4                                                                 
          H-10      192347   Andreas Lind Barfoed                Kolding OK                          
          DH9       193927   Aske Johannsen                      OK SYD                              
          Beg        86613 L Axel Örnhagen Jørgensen             OK Snab                             
          Beg        86601 L Birthe Marie Jepsen                 OK H.T.F.                           
          Beg        86625 L Bodil Nygaard Poulsen               OK GORM                             
          D-10       87597   Cecilia Skaarup Uhlemann            Kolding OK                          
          Beg        85803   Christian Skaarup Uhlemann          Kolding OK                          
          H-10      151602   Daniel Damsbo                       OK GORM                             
          H-10      136001   Daniel K. Holm                      OK GORM                             
          D-10       87617   Ellen Roungkvist Uhlemann           Kolding OK                          
          Beg       123062   Ida Damsbo                          OK GORM                             
          Beg       123059   Ida S. Knudsen                      OK GORM                             
          Beg       179055   Ingerlise F. Andersen               OK H.T.F.                           
          Beg       182154   Lasse Klogborg                      OK H.T.F.                           
          DH9       410226   Laurits Egdal Kortegård             OK Melfar                           
          DH9       410228   Magnus Fannar Madsen                OK Melfar                           
          Beg        86621 L Marie Lehrmann                      OK Snab                             
          H-12B      86610 L Mathias Lykkebak Møller             OK Snab                             
          D-10       86607 L Naja Panduro                        OK Snab                             
          D-10       86608 L Nanna Lehrmann                      OK Snab                             
          H-10      123083   Niels Dalgaard                      Kolding OK                          
          Beg        86619 L Victoria Hjortflod                  OK Snab                             
          DH9       410225   Viktor Bro Fejring                  OK Melfar