MTB-O sprint cup 7. afd. 08-08-2014, Hannerup, Ok Fros

Bane 1 6,0km Bane 2 5,2km Bane 3 4,6 km Bane 4 4,2 km Bane 5 3,4 km Bane 6 1,9 km

Bane 1 6,0km 0,55 km

      Bane  1 6,0km   0,55 km

   1. Lasse Brun Pedersen                 FIF Hillerød Orientering            H21-    30:49           
   2. Andreas Bergmann                    Allerød OK                          H21-    31:18       +29 
   3. Rasmus Folino Nielsen               FIF Hillerød Orientering            H21-    32:31    +01:42 
   4. Rasmus Søgaard                      Horsens OK                          H21-    33:22    +02:33 
   5. Rasmus Sørensen                     OK Melfar                           H20-    33:44    +02:55 
   6. Johan Holkmann Jacobsen             OK Øst Birkerød                     H21-    35:08    +04:19 
   7. Silas Frederik Thomsen              OK Pan Århus                        H20-    35:15    +04:26 
   8. Johan MacLassen                     OK Pan Århus                        H21-    35:30    +04:41 
   9. Bjarne Hoffmann                     OK Pan Århus                        H21-    36:51    +06:02 
  10. Conor Klingenberg                   Faaborg OK                          H20-    38:15    +07:26 
  11. Lars Bukkehave                      Søllerød OK                         H21-    42:12    +11:23 
  12. Morten Pedersen                     OK Pan Århus                        H21-    49:03    +18:14 
  13. Casper Sørensen                     OK Øst Birkerød                     H21-    49:20    +18:31 
  14. Peter Reibert Hansen                FIF Hillerød Orientering            H21-    56:37    +25:48 
      Oliver Dybdal Ysbæk-Nielsen         OK Øst Birkerød                     H20-    Disk. 

Bane 2 5,2km 0,55 km

      Bane 2  5,2km   0,55 km

   1. Camilla Søgaard                     Horsens OK                          D21-    29:40           
   2. Nina Hoffmann                       OK FROS                             D21-    30:31       +51 
   3. Cæcilie Christoffersen              OK Øst Birkerød                     D21-    34:30    +04:50 
   4. Lars Munktved                       Allerød OK                          H40-    35:54    +06:14 
   5. Jørgen Nielsen                      Allerød OK                          H40-    37:54    +08:14 
   6. Didde S. Jacobsen                   OK FROS                             D21-    39:42    +10:02 
   7. Pernille Brunstedt Jacobsen         OK Øst Birkerød                     D21-    40:48    +11:08 
   8. Malene Telyakevych                  OK Øst Birkerød                     D21-    41:08    +11:28 
   9. Anke Dannowski                      OK Øst Birkerød                     D21-    41:14    +11:34 
  10. Anne-Mette Nørregaard               OK FROS                             D21-    41:22    +11:42 
  11. Jørn Riis                           OK Pan Århus                        H40-    43:58    +14:18 
  12. Morten Bang Nørgaard                OK Øst Birkerød                     H40-    45:12    +15:32 
  13. Caroline Ryge Carlsen               OK Øst Birkerød                     D21-    46:06    +16:26 
  14. Hanne Rasmussen                     OK Øst Birkerød                     D21-    59:11    +29:31 
      Katja Reibert Hansen                FIF Hillerød Orientering            D21-    Disk. 

Bane 3 4,6 km 0,55 km

      Bane 3  4,6 km   0,55 km

   1. Claus Carlsen                       OK Øst Birkerød                     H50-    26:49           
   2. Troels Bent Hansen                  Allerød OK                          H50-    28:11    +01:22 
   3. Allan Topp                          OK Øst Birkerød                     H50-    28:28    +01:39 
   4. Laus Seir Hansen                    Helsingør SOK                       H50-    29:49    +03:00 
   5. Bjarke Sucksdorff                   Allerød OK                          H50-    30:14    +03:25 
   6. Kent Lodberg                        OK Pan Århus                        H50-    31:05    +04:16 
   7. Flemming Vejsnæs                    OK Sorø                             H50-    32:08    +05:19 
   8. Ole Søgaard                         Horsens OK                          H50-    32:44    +05:55 
   9. Jens Peter Gundorf                  OK Øst Birkerød                     H50-    33:05    +06:16 
  10. Torkil Hansen                       PI-København                        H50-    33:26    +06:37 
  11. Jens Kristian Kjærgaard             OK Pan Århus                        H50-    35:25    +08:36 
  12. Erik Krogh                          Kolding OK                          H50-    36:08    +09:19 
  13. Jakob Holm                          OK Pan Århus                        H50-    36:17    +09:28 
  14. Gunner Sie                          OK Øst Birkerød                     H50-    37:01    +10:12 
  15. Jens Bentsen                        OK Øst Birkerød                     H50-    37:40    +10:51 
  16. Per Rasmussen                       OK H.T.F.                           H50-    38:16    +11:27 
  17. Peter Brown                         OK Øst Birkerød                     H50-    42:34    +15:45 
  18. Lemmie Rotving                      Ballerup OK                         H50-    45:51    +19:02 
  19. Peter Skov Nielsen                  OK Snab                             H50-  1:00:03    +33:14 
      Ingvar Braaten                      Modum OL                            H50-     Udg. 
      Knud Jespersen                      OK Snab                             H50-     Udg. 
      Finn Johannsen                      Ballerup OK                         H50-    Disk. 

Bane 4 4,2 km 0,55 km

      Bane 4  4,2 km   0,55 km

   1. Tove Sonne  Andersen                OK Øst Birkerød                     D50-    30:55           
   2. Christian Strandgaard               Allerød OK                          H60-    35:32    +04:37 
   3. Niels Duedahl                       OK Øst Birkerød                     H60-    36:15    +05:20 
   4. Jens Sørensen                       OK West                             H60-    36:21    +05:26 
   5. Erik Damgaard                       Faaborg OK                          H60-    37:06    +06:11 
   6. Søs Munch Hansen                    OK Øst Birkerød                     D50-    37:26    +06:31 
   7. Katja Brunstedt                     OK Øst Birkerød                     D40-    37:30    +06:35 
   8. Klaus Olsen                         Tisvilde Hegn OK                    H60-    37:35    +06:40 
   9. Jes Henrik Steen                    OK Øst Birkerød                     H60-    39:11    +08:16 
  10. Kurt Petersen                       Odense Politis Idrætsforening       H60-    41:20    +10:25 
  11. Torben W. Petersen                  OK Øst Birkerød                     H60-    43:18    +12:23 
  12. Angélique Grønborg Rasmussen        Allerød OK                          D40-    44:24    +13:29 
  13. Kate Nielsen                        OK Snab                             D50-    44:33    +13:38 
  14. Dorthe Munktved                     Allerød OK                          D50-    49:09    +18:14 
  15. Claus Poulsen                       Silkeborg OK                        H60-    50:19    +19:24 
  16. Lone Rasmussen                      OK Snab                             D40-  1:01:41    +30:46 
      Charlotte Bergmann                  Allerød OK                          D50-    Disk. 
      Helle Stougård                      OK Melfar                           D40-    Disk. 
      Tage V. Andersen                    OK Øst Birkerød                     H60-    Disk. 

Bane 5 3,4 km 0,55 km

      Bane 5  3,4 km   0,55 km

   1. Jan Hausner                         OK S.G.                             H70-    25:38           
   2. Jack Skrydstrup                     Kolding OK                          H70-    25:42       +04 
   3. Mikkel Brunstedt Nørgaard           OK Øst Birkerød                     H16-    29:36    +03:58 
   4. Christoffer Gjøtterup               Faaborg OK                          H16-    31:02    +05:24 
   5. Ansa MacLassen                      Rold Skov OK                        D60-    33:51    +08:13 
   6. Kirsten Brunstedt                   OK Øst Birkerød                     D60-    33:54    +08:16 
   7. Birgit Hausner                      OK S.G.                             D60-    34:31    +08:53 
   8. John Rasmussen                      Silkeborg OK                        H70-    34:46    +09:08 
   9. Rasmus Nygaard Rasmussen            OK Snab                             H16-    35:14    +09:36 
  10. Calle Ryge  Carlsen                 OK Øst Birkerød                     H16-    36:22    +10:44 
  11. Rikke Rasmussen                     OK Snab                             D16-    36:42    +11:04 
  12. Mikkel Lau Petersen                 Allerød OK                          H16-    37:20    +11:42 
  13. Ellis Byrgiel Sommer                OK Øst Birkerød                     D60-    37:24    +11:46 
  14. Knud Erik Thomsen                   Svendborg OK                        H70-    38:15    +12:37 
  15. Arne Steen Sørensen                 OK Øst Birkerød                     H70-    40:41    +15:03 
  16. Birgit Olsen                        Tisvilde Hegn OK                    D60-    44:02    +18:24 
  17. Anne-Mette Kirkegaard               Silkeborg OK                        D60-    49:26    +23:48 
  18. Herluf Jensen                       Svendborg OK                        H70-  1:03:18    +37:40 
  19. Christine Reibert Hansen            FIF Hillerød Orientering            D16-  1:08:49    +43:11 
      Søren Bjørnøen                      OK Øst Birkerød                     H70-    Disk. 

Bane 6 1,9 km 0,55 km

      Bane 6  1,9 km   0,55 km

   1. Theis Munktved                      Allerød OK                        H/D12-    14:57           
   2. Noah Tristan Hoffmann               OK Pan Århus                      H/D12-    15:55       +58 
   3. Patrick Reibert Hansen              FIF Hillerød Orientering          H/D12-    47:03    +32:06 
   4. Miri Brunstedt Nørgaard             OK Øst Birkerød                   H/D12-    54:15    +39:18