MTB-O sprint cup 7. afd. 08-08-2014 Hannerup Ok Fros

Startliste

H20- H21- D21- H40- H50- D40- D50- H60- D16- D60- H16- H70- H/D12-

H20- 0,55 km

deltagere: 4

    19:15  171060   Silas Frederik Thomsen              OK Pan Århus                        
    19:17  485203   Rasmus Sørensen                     OK Melfar                           
    19:19  183364   Conor Klingenberg                   Faaborg OK                          
    19:21  411907 L Oliver Dybdal Ysbæk-Nielsen         OK Øst Birkerød                     

H21- 0,55 km

deltagere: 11

    19:25  410236 L Rasmus Folino Nielsen               FIF Hillerød Orientering            
    19:27  174911 L Morten Pedersen                     OK Pan Århus                        
    19:29  410235 L Peter Reibert Hansen                FIF Hillerød Orientering            
    19:31  485102   Bjarne Hoffmann                     OK Pan Århus                        
    19:33  411930 L Casper Sørensen                     OK Øst Birkerød                     
    19:35  155324   Johan MacLassen                     OK Pan Århus                        
    19:37  123457   Andreas Bergmann                    Allerød OK                          
    19:39  174914 L Lars Bukkehave                      Søllerød OK                         
    19:41  174913 L Rasmus Søgaard                      Horsens OK                          
    19:43  504397   Lasse Brun Pedersen                 FIF Hillerød Orientering            
    19:45  411810 L Johan Holkmann Jacobsen             OK Øst Birkerød                     

D21- 0,55 km

deltagere: 12

    19:00  410226 L Pernille Brunstedt Jacobsen         OK Øst Birkerød                     
    19:02   86785 L Katja Reibert Hansen                FIF Hillerød Orientering            
    19:04  410234 L Malene Telyakevych                  OK Øst Birkerød                     
    19:06   86791   Anne-Mette Nørregaard               OK FROS                             
    19:08  139911   Cæcilie Christoffersen              OK Øst Birkerød                     
    19:10  413043   Nina Hoffmann                       OK FROS                             
    19:12  413021 L Hanne Rasmussen                     OK Øst Birkerød                     
    19:14   86775 L Camilla Søgaard                     Horsens OK                          
    19:16  410228 L Anke Dannowski                      OK Øst Birkerød                     
    19:18  199137   Katrine Wisgaard                    Silkeborg OK                        
    19:20  410232 L Caroline Ryge Carlsen               OK Øst Birkerød                     
    19:34   86574   Didde S. Jacobsen                   OK FROS                             

H40- 0,55 km

deltagere: 6

    19:22  411943 L Morten Bang Nørgaard                OK Øst Birkerød                     
    19:24   90399   Lars Munktved                       Allerød OK                          
    19:26  312769   Michael Hoffmann                    OK FROS                             
    19:28   69712   Michael Ertmann                     Allerød OK                          
    19:30   86787 L Jørn Riis                           OK Pan Århus                        
    19:32  193512   Jørgen Nielsen                      Allerød OK                          

H50- 0,55 km

deltagere: 23

    19:01   91370   Ingvar Braaten                      Modum OL                            
    19:03   86741   Peter Skov Nielsen                  OK Snab                             
    19:05  413317 L Jens Peter Gundorf                  OK Øst Birkerød                     
    19:07  312735   Knud Jespersen                      OK Snab                             
    19:09  410901   Kent Lodberg                        OK Pan Århus                        
    19:11  412031 L Gunner Sie                          OK Øst Birkerød                     
    19:13  412034 L Torkil Hansen                       PI-København                        
    19:15  186822   Jens Bentsen                        OK Øst Birkerød                     
    19:17  178916   Jakob Holm                          OK Pan Århus                        
    19:19  200206   Ole Søgaard                         Horsens OK                          
    19:21  119196   Flemming Vejsnæs                    OK Sorø                             
    19:23  409083   Jens Kristian Kjærgaard             OK Pan Århus                        
    19:25  412035 L Allan Topp                          OK Øst Birkerød                     
    19:27   86795 L Lemmie Rotving                      Ballerup OK                         
    19:29   86776 L Laus Seir Hansen                    Helsingør SOK                       
    19:31  409093   Per Rasmussen                       OK H.T.F.                           
    19:33   90755 L Finn Johannsen                      Ballerup OK                         
    19:35   69708   Bjarke Sucksdorff                   Allerød OK                          
    19:37  201792   Peter Brown                         OK Øst Birkerød                     
    19:39   88940   Erik Krogh                          Kolding OK                          
    19:41  170954   Bjørn Sommer                        Aarhus 1900 Orientering             
    19:43  123458   Troels Bent Hansen                  Allerød OK                          
    19:45  412037 L Claus Carlsen                       OK Øst Birkerød                     

D40- 0,55 km

deltagere: 4

    19:02  410237 L Katja Brunstedt                     OK Øst Birkerød                     
    19:04  411403 L Angélique Grønborg Rasmussen        Allerød OK                          
    19:06  410229   Helle Stougård                      OK Melfar                           
    19:08   86757   Lone Rasmussen                      OK Snab                             

D50- 0,55 km

deltagere: 5

    19:32  152418   Søs Munch Hansen                    OK Øst Birkerød                     
    19:34   86742   Kate Nielsen                        OK Snab                             
    19:36  123456   Charlotte Bergmann                  Allerød OK                          
    19:38  174744   Tove Sonne  Andersen                OK Øst Birkerød                     
    19:40   90398   Dorthe Munktved                     Allerød OK                          

H60- 0,55 km

deltagere: 10

    19:12  413315   Tage V. Andersen                    OK Øst Birkerød                     
    19:14  155203   Klaus Olsen                         Tisvilde Hegn OK                    
    19:16  411821 L Torben W. Petersen                  OK Øst Birkerød                     
    19:18   90743   Kurt Petersen                       Odense Politis Idrætsforening       
    19:20  186705   Jes Henrik Steen                    OK Øst Birkerød                     
    19:22  184874   Jens Sørensen                       OK West                             
    19:24  174854   Christian Strandgaard               Allerød OK                          
    19:26  195578   Erik Damgaard                       Faaborg OK                          
    19:28   86575 L Claus Poulsen                       Silkeborg OK                        
    19:30  410227 L Niels Duedahl                       OK Øst Birkerød                     

D16- 0,55 km

deltagere: 2

    19:12   86782 L Christine Reibert Hansen            FIF Hillerød Orientering            
    19:14  198403   Rikke Rasmussen                     OK Snab                             

D60- 0,55 km

deltagere: 6

    19:16  155204   Birgit Olsen                        Tisvilde Hegn OK                    
    19:18  155202   Birgit Hausner                      OK S.G.                             
    19:20  165181   Ellis Byrgiel Sommer                OK Øst Birkerød                     
    19:22   95918   Ansa MacLassen                      Rold Skov OK                        
    19:24  161301   Anne-Mette Kirkegaard               Silkeborg OK                        
    19:26  410238 L Kirsten Brunstedt                   OK Øst Birkerød                     

H16- 0,55 km

deltagere: 5

    19:02  411901 L Mikkel Brunstedt Nørgaard           OK Øst Birkerød                     
    19:04  410878   Christoffer Gjøtterup               Faaborg OK                          
    19:06  411902 L Calle Ryge  Carlsen                 OK Øst Birkerød                     
    19:08   69709   Mikkel Lau Petersen                 Allerød OK                          
    19:10  200635   Rasmus Nygaard Rasmussen            OK Snab                             

H70- 0,55 km

deltagere: 7

    19:30  141589   Jan Hausner                         OK S.G.                             
    19:32  411926 L Arne Steen Sørensen                 OK Øst Birkerød                     
    19:34  176231   Knud Erik Thomsen                   Svendborg OK                        
    19:36  485703 L Søren Bjørnøen                      OK Øst Birkerød                     
    19:38  200406   Jack Skrydstrup                     Kolding OK                          
    19:40  407728   Herluf Jensen                       Svendborg OK                        
    19:42  161269   John Rasmussen                      Silkeborg OK                        

H/D12- 0,55 km

deltagere: 4

    19:15  147006   Theis Munktved                      Allerød OK                          
    19:19  485064   Noah Tristan Hoffmann               OK Pan Århus                        
    19:23   86794 L Patrick Reibert Hansen              FIF Hillerød Orientering            
    19:27  410318 L Miri Brunstedt Nørgaard             OK Øst Birkerød