Gauerslund sep. 2015 20-09-2015 Gauerslund-Gårslev skov OK Fros

Startliste

Bane 2 Bane 3 Bane 4 Bane 5A Bane 5B Bane 6 Bane 7 Bane 8 Bane 9 Bane 10 Bane 1

Bane 2 6,45 km

deltagere: 33

10:01 D1 171284 Heidi Hinge Krogsgaard Silkeborg OK
10:03 H2 211079 Thomas Sørensen OK Melfar
10:07 H2 200564 Kim Lykkegård Christensen Odense OK
10:09 H45- 88931 Finn Henriksen Svendborg/OPI
10:11 H2 193554 Per Eg Pedersen Kolding OK
10:13 H2 86758 Niels Nygaard Jensen OK Snab
10:15 D1 174639 Josefine Lind OK GORM
10:17 H2 155360 Alex Bruun OK Melfar
10:19 H2 175448 Jens Liengård OK Snab
10:21 D1 208772 Laura Bøgh Faaborg OK
10:23 H45- 412068 John Bargmeyer OK SYD
10:25 D1 186756 Marianne Lynge Krogh Kolding OK
10:27 H40- 410512 Uffe Nielsen Svendborg/OPI
10:29 D1 86659 L Signe Bille OK Pan Århus
10:31 H45- 85843 Eric Lauridsen West/Ribe
10:33 H40- 86660 L Thomas Esmark Svendborg/OPI
10:35 H45- 199299 Hans Moos OK SYD
10:37 H2 155372 Lars Tykær Jensen OK H.T.F.
10:39 H45- 83994 Thorkild Jepsen West/Ribe
10:41 H2 85780 Thomas Uhlemann Kolding OK
10:43 D1 186703 Anette Lund OK GORM
10:45 H2 183370 Peter Knudsen OK Melfar
10:47 H45- 199849 Bjarne Johannsen OK SYD
10:49 H2 200689 Morten Mølgaard Nielsen Odense OK
10:51 H45- 83023 Per Bovién Christensen West/Ribe
10:53 H2 155314 Thomas Gabs OK Melfar
10:55 D21- 192095 Dorthe Kühl Petersen OK SYD
10:57 H2 129929 Lars Thestrup OK Melfar
10:59 D1 211041 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab
11:01 D35- 186750 Gitte R. Christoffersen Svendborg/OPI
11:03 H2 86751 Karsten Blok OK Snab
11:05 H2 193549 John Kristensen Fighter Wing Skrydstrup
11:07 H2 182156 Søren Dall OK H.T.F.

Bane 3 5,30 km

deltagere: 34

10:09 H3 195532 Jacob Bang OK GORM
10:11 H3 155436 Kasper Lynge Krogh Kolding OK
10:13 D2 98585 Lisette Christiansen Odense OK
10:15 H3 186540 Jørgen Damgaard OK GORM
10:17 H3 167947 John Hansen OK Melfar
10:19 H3 158404 Anders Boysen OK Esbjerg
10:21 H3 155445 Søren Eg Staugaard Kolding OK
10:23 H55- 174858 Ove Petersen OK SYD
10:25 H3 183287 Torben Lehn OK GORM
10:27 H55- 186329 Mogens Nielsen West/Ribe
10:29 D2 485208 Marianne Skousen OK Melfar
10:31 D45- 95066 Anita Lunding Svendborg/OPI
10:33 H3 165291 Verner Jensen OK Melfar
10:35 D2 158403 Helene Nissen OK Esbjerg
10:37 H3 86576 Jonathan Ramus OK FROS
10:39 H3 179104 Ole Binder OK GORM
10:41 D2 185019 Lone Fyhn Olesen Odense OK
10:43 H3 193557 Martin Ringive OK GORM
10:45 H3 171286 Elias Hinge Krogsgaard Silkeborg OK
10:47 H3 179117 Stig R. Knudsen OK GORM
10:49 H55- 200014 Hans Aage Hvalsøe Hansen Svendborg/OPI
10:51 H3 179113 Peter Føns Knudsen OK GORM
10:53 H55- 99987 Kristian Toustrup OK SYD
10:55 H3 485211 Magnus Skovhus Jespersen OK Melfar
10:57 H55- 84122 Lars Palle West/Ribe
10:59 H3 210949 Andreas Mikkelsen Faaborg OK
11:01 H50- 99067 Karsten Jøhnk OK SYD
11:03 D2 86757 Lone Rasmussen OK Snab
11:05 H3 183276 Alf Holger Petersen OK GORM
11:07 H55- 83993 Ulrik Lorenzen West/Ribe
11:09 H3 183365 Morten Örnhagen Jørgensen OK Snab
11:11 D2 166906 Susanne Knudsen OK Melfar
11:13 D45- 131203 Helle Termansen OK SYD
11:15 H3 184872 Claus Grøn Lyngby OK GORM

Bane 4 4,20 km

deltagere: 47

09:58 H60- 211044 Leif Pedersen West/Ribe
10:00 H4 155319 Arne Brage OK Melfar
10:02 H65- 197634 Torben Jørgensen West/Ribe
10:04 H65- 161305 Svend Erik Bertelsen OK SYD
10:06 H4 186695 Jørn F. Andersen OK H.T.F.
10:08 D50- 200320 Anne-Marie Jensen OK SYD
10:12 H4 90647 Gerhard Jensen Odense OK
10:14 H60- 85283 Erling Nielsen West/Ribe
10:16 D3 208771 Karen Lise Bøgh Faaborg OK
10:18 H4 86652 L Gunnar Gjermandsen Horsens OK
10:20 H4 195530 Mogens Bøgh Faaborg OK
10:22 D3 184740 Lotte Jensen OK Melfar
10:24 H4 485415 Karl Kristian Terkelsen OK GORM
10:26 H4 86656 L Bjørn Carlsen OK Snab
10:27 D3 200499 Marianne Damgaard OK GORM
10:28 D3 86657 L Annemette Sørensen OK Pan Århus
10:30 D3 412486 Pernille Buch OK GORM
10:32 D3 168955 Bente Pedersen OK Esbjerg
10:34 D55- 83022 Lene Thorsen West/Ribe
10:36 D3 155437 Christa Blach Madsen Kolding OK
10:38 H65- 185167 Jens M. Ibsen Svendborg/OPI
10:40 H65- 184874 Jens Sørensen West/Ribe
10:42 H4 94375 Hans Christian Strib OK GORM
10:44 H4 200406 Jack Skrydstrup Kolding OK
10:46 H4 211076 Villy Møller Hansen OK Esbjerg
10:48 H4 174604 Poul Erik Buch OK GORM
10:50 H4 86662 L Svend T. Andersen OK Snab
10:52 D3 85812 Tina Blach Kolding OK
10:54 D3 412621 Lene Koch Foster Kolding OK
10:56 D3 210179 Inger Andreasen OK Melfar
10:58 H60- 95062 Harald Schultz OK SYD
11:00 D3 174998 Hanne Staugaard Kolding OK
11:02 H4 210465 Jørgen Bang OK Esbjerg
11:04 D55- 410504 Annette Færing Svendborg/OPI
11:06 H4 183371 Gert Pedersen OK Melfar
11:08 H65- 86665 L Birger Jønsson OK SYD
11:10 H4 86732 Torben Rasmussen Odense OK
11:12 D3 179138 Bente H. Ringive OK GORM
11:14 H60- 174754 Bjarne Andersen Svendborg/OPI
11:16 H60- 90628 Jørn H. Klausen OK SYD
11:18 H4 83112 Tonny Schwærter OK Esbjerg
11:22 D3 99074 Lise Nielsen OK H.T.F.
11:24 D3 155446 Trine Eg Staugaard Kolding OK
11:26 D55- 149385 Hanne Ljungberg OK SYD
11:28 H4 201118 Niels Rabølle Odense OK
11:30 D3 200744 Guri Alm OK H.T.F.
11:32 D3 136673 Tine Dalgaard Kolding OK

Bane 5A 4,03 km

deltagere: 12

10:20 H5 485243 Bent Nielsen OK Pan Århus
10:22 H5 118071 Bent Jacobsen Kolding OK
10:24 H70- 176231 Knud Erik Thomsen Svendborg/OPI
10:26 H5 169697 Niels J. Møller Hansen Kolding OK
10:28 H70- 173328 Kurt Pedersen West/Ribe
10:30 H70- 407728 Herluf Jensen Svendborg/OPI
10:32 H5 185020 Jørgen Olesen Odense OK
10:34 H70- 90644 Frede Jacobsen OK SYD
10:36 H5 208838 Jørn Thomsen Kolding OK
10:38 H5 197754 H. V. Jensen Odense OK
10:40 H5 85789 Niels Erik Uhlemann Kolding OK
10:42 H5 174755 Per F. Henriksen OK H.T.F.

Bane 5B 3,88 km

deltagere: 4

10:40 D65- 200236 Marianne Lorenzen West/Ribe
10:42 D4 199403 Anette Hansen OK Esbjerg
10:44 D4 68710 Inger Marie Haahr OK H.T.F.
11:18 D4 96055 Tanya Prokhorova OK H.T.F.

Bane 6 4,75 km

deltagere: 18

10:09 H6 200452 Gustav Grant Ingildsen Odense OK
10:11 H7 96056 Jørgen Rasmussen OK H.T.F.
10:13 H6 186775 Peter Modler Hedemann Faaborg OK
10:15 H6 155435 Gustav Vinther Østermark Jensen Kolding OK
10:17 H35-B 86650 L Hans-Henrik Hvelplund OK SYD
10:19 H7 210301 Lars Thaasti OK Snab
10:21 H-14 183259 Malthe Johannsen OK SYD
10:23 H6 210302 Frederick Thaasti OK Snab
10:25 H35-B 86655 L Ole Tønder OK SYD
10:27 H6 67934 Jens Kr. V. Petersen OK GORM
10:29 H6 85788 Niels Roungkvist Uhlemann Kolding OK
10:31 H35-B 193988 Ole Axelsen Svendborg/OPI
10:33 H6 192802 Jeppe Liengård Caspersen OK Snab
10:35 H-20B 143576 Anders Termansen OK SYD
10:37 H6 86792 Christian Ramus OK FROS
10:39 H6 485204 Jonas Gabs OK Melfar
10:41 H6 199396 Esben Ø. Pedersen OK GORM
10:43 H6 195492 Felix Isaksen OK Snab

Bane 7 3,03 km

deltagere: 13

10:04 H21-C 86647 L Asger Rarup OK SYD
10:06 H8 412033 Laurits Egdal Kortegård OK Melfar
10:08 H8 485220 Mads Mikkelsen OK Melfar
10:10 D21-C 199404 Susanne Bargmeyer OK SYD
10:12 H8 410228 Viktor Bro Fejring OK Melfar
10:14 D8 186778 Amanda modler Hedemann Faaborg OK
10:16 D-20C 86649 L Pernille Rarup OK SYD
10:18 D8 86651 L Malene Kaysen Thomsen OK Snab
10:20 H21-C 86653 L Martin Thorwest OK SYD
10:22 D8 86654 L Birte Ravn Jacobsen Kolding OK
10:24 D8 408521 Line Skousen OK Melfar
10:26 D8 85277 Kirsten Hansen OK H.T.F.
10:28 H21-C 85844 Jes Pedersen West/Ribe

Bane 8 3,15 km

deltagere: 4

10:01 D5 174753 Asta Terkelsen OK GORM
10:03 D5 201796 Grethe Larsen OK Snab
10:05 D5 80899 Aase Eg Pedersen Kolding OK
10:07 D5 155320 Musse Brage OK Melfar

Bane 9 4,20 km

deltagere: 25

10:11 D7 200693 Annett Lassen OK GORM
10:13 D35-B 149251 Vita Jørgensen West/Ribe
10:15 D7 85809 Anja Skaarup Kolding OK
10:17 D7 154836 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab
10:19 D-14 199294 Maria Bargmeyer OK SYD
10:21 D35-B 193491 Leila Damkjær Pedersen Svendborg/OPI
10:23 D35-B 200235 Anette Lønborg West/Ribe
10:25 D6 485214 Ulrikke Skov Kristensen OK Melfar
10:27 D6 155273 Maria Damgaard OK GORM
10:29 D6 88947 Marie Louise Henning Kolding OK
10:31 D21-B 175354 Gry Damkjær Axelsen Svendborg/OPI
10:33 D6 87597 Cecilia Skaarup Uhlemann Kolding OK
10:35 D6 86661 L Johanne Kaysen Thomsen OK Snab
10:37 D6 485207 Matilde Skousen OK Melfar
10:39 D7 410238 Henriette Mikkelsen OK Melfar
10:41 D6 192803 Julie Liengård Caspersen OK Snab
10:43 D6 410224 Thea Veng Basse OK Melfar
10:45 D7 210303 Charlotte Thaasti OK Snab
10:47 D6 85785 Ida Ravn Jacobsen Kolding OK
10:49 D6 198403 Rikke Rasmussen OK Snab
10:51 D7 86663 L Lotte Vinther Andersen Kolding OK
10:53 D6 199350 Nanna S. Knudsen OK GORM
10:55 D7 485199 Joan Søgaard Jensen OK Melfar
10:57 D-14 86801 Annika Henriksen Svendborg/OPI
10:59 D21-B 86664 L Tanja Johannsen OK SYD

Bane 10 2,70 km   (Bemærk   Fri start  på bane 10)

deltagere: 23

09:00 Beg 172985 Anna-Marie Kühl OK SYD
09:00 DH9 86670 L Arman Hvenekær Rasmussen OK H.T.F.
09:00 DH9 199351 Asger Ø. Pedersen OK GORM
09:00 DH9 186706 Aske Hedemann Faaborg OK
09:00 DH9 200398 Astrid Damsbo OK GORM
09:00 DH9 485217 August Gabs OK Melfar
09:00 DH9 199257 Axel Örnhagen Jørgensen OK Snab
09:00 Beg 86669 L Bente Honnens OK SYD
09:00 DH9 410232 Bertram Bro Fejring OK Melfar
09:00 DH9 86667 L Bodil Nygaard Poulsen OK GORM
09:00 DH9 85803 Christian Skaarup Uhlemann Kolding OK
09:00 DH9 485409 Daniel Mikkelsen OK Melfar
09:00 DH9 86759 Doris Blok OK Snab
09:00 DH9 67900 Ida Damsbo OK GORM
09:00 DH9 410318 Jakob Skousen OK Melfar
09:00 D-12B 88692 Line Peitersen West/Ribe
09:00 H-10 88691 Mads Peitersen West/Ribe
09:00 DH9 166905 Magnus Lindahl OK Melfar
09:00 DH9 485706 Mette Jensen OK Melfar
09:00 DH9 200607 Pernille Hansen OK GORM
09:00 Beg 184764 Sten Olof Jansson OK SYD
09:00 Beg 20164 Tülay Köycü West/Ribe
09:00 DH9 410237 Valdemar Egdal Kortegård OK Melfar

Bane 1 8,63 km

deltagere: 23

10:10 H35- 195671 Michael Termansen OK SYD
10:12 H35- 86813 Torben Kruse Svendborg/OPI
10:14 H35- 210418 Arne Nygaard West/Ribe
10:16 H35- 86648 L Jonas Hekman OK SYD
10:18 H1 200341 Søren Mikkelsen OK Melfar
10:20 H1 192786 Jonas Isaksen OK Snab
10:22 H35- 193622 Klaus Lønborg West/Ribe
10:24 H1 86761 Thomas Blok OK Snab
10:26 H1 410226 Sune Skousen OK Melfar
10:28 H1 186700 Jesper Fenger-Grøn OK Snab
10:30 H35- 85285 Palle Cavan West/Ribe
10:32 H1 170899 Keld Hinge Krogsgaard Silkeborg OK
10:34 H35- 410521 Per Storm Hansen Svendborg/OPI
10:36 H1 410506 Flemming Jørgensen OK Snab
10:38 H1 488389 Malte Jensen OK Melfar
10:40 H1 201225 Magnus Dewett OK Snab
10:42 H21- 200883 Rasmus Ejlersen OK SYD
10:44 H1 86768 Kristian Blok OK Snab
10:46 H1 158402 Niels Boysen OK Esbjerg
10:48 H1 192525 Kaj Isaksen OK Snab
10:50 H1 210487 Henrik Uhlemann Kolding OK
10:52 H1 200124 Torben Kristensen OK Snab
10:54 H1 85563 Maja Alm OK H.T.F.